Sesli Hedef

Dünyanın sayılı derbileri arasında gösterilen Fenerbahçe-Galatasaray derbisi 2009 yılında da sonucu en çok merak edilen maçlar arasında…

Yerli ve yabancı tüm medyanın gözünün üzerinde olduğu Fenerbahçe-Galatasaray derbisi şimdiden internet sitelerinin ve yazılı medya organlarının ön sayfalarını süslemeye başladı. Özellikle Fenerbahçe-Galatasaray derbisinin tarihi, derbide atılan goller, derbinin sonucu nasıl olur? gibi başlıklar üzerinde duran internet siteleri büyük ilgi görüyor.

Fenerbahçe-Galatasaray Derbisi Amerikanın En Ünlü Spor Kanalı ESPN’de

Futbolseverler, Süper Lig’de bu hafta Pazar günü oynanacak Fenerbahçe-Galatasaray derbisini heyecanla beklerken , Amerika’daki dünyanın en büyük spor kanallarından ESPN Classic, bu iki takım arasındaki büyük çekişme ve heyecanın belgeselini ekranına taşıdı.

ESPN TV’de Kadıköy’de geçmişte oynanan derbi öncesi taraftarların hazırlıkları, birlikte hareket etmeleri, heyecanları, gerginlikleri ve takımlarını desteklemek için yaptıkları “Kıtalar arası” yolculuk ekrana getirildi.

İki takımın arasında çok eskiye dayanan çekişme bulunduğu tüm özellikleri ile ekrana getirilen programda bu çekişme ve heyecanın her yıl giderek daha fazla büyüdüğü görüntüleriyle yayınlandı. DHA

Avrupa Şehir Derbileri Arasında İlk Sırada

Türkiye derbiyi bekliyor…Tüm gözlerin üstünde olduğu dev maç, Footballderbies.com tarafından dünyanın en önemli şehir derbisi olarak gösterildi. En heyecanlı 100 şehir derbisi listesinde, 10 üzerinden puanlama yapılan listede ezeli rekabet 8,6 puanla birinci sırada yer aldı.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Tag Cloud

%d bloggers like this: