Sesli Hedef

Programın başlangıcında, minik yıldızlardan Aycan Çelik’in, “Sev Yeter” adlı parçada Kamuran Akkor’la yaptığı düet’in ardından minik yıldız Dilşah Gücüm unutulmaz bir şarkıyla izleyenleri eski yıllara götürüyor. Okuduğu uzun hava ve türkülerle izleyenleri kendine hayran bırakan Dilşah bu kez “Sen Ağlama” adlı Sezen Aksu şarkısını kusursuz yorumluyor.

Tüm Türkiye’nin sevgisini kazanmayı başaran Fındık Kurdu Berna ise “Kader Ayırdı Bizi” adlı unutulmaz eserde Nuri Sesigüzel ile düet yapıyor.

Programın, “İbrahim Tatlıses şarkılarından sorumlu devlet bakanı” olarak anılan Mehmet Daş bu hafta “Allahım Neydi Günahım” adlı parçaya getirdiği yorumla büyük alkış alıyor.

Gaziantepli çoban yıldızı Ceylan Akkulu ise “Yüce Dağ Başında Yağan Kar İdim” adlı türküyle her zaman olduğu gibi izleyenlere duygu dolu dakikalar yaşatıyor.
Berkan Taşkın’ın, son dönemlerin en sevilen şarkılarından “Aşk-ı Virane”de Yusuf Güney ile yaptığı düet ise izleyiciler tarafından ayakta alkışlanıyor.

Programda ayrıca; “Ayrılamam Ben O Gül Yüzlü Yardan”, “Yeniden Başlasın”, “Bitliste Beş Minare”, “Mahmure”, “Oy Oy Emine”, “Ömrümce Hep Adım Adım”, “Beyaz Gül Kırmızı Gül”, “Aşk Eski Bir Yalan”, “Aman Hoca Kurtar Bizi Fillerden”, “Neden”, “Şu Yalan Dünyaya Geldim Geleli” gibi pek çok sevilen şarkı ve türkü mucize sesli çocuklar tarafından seslendiriliyor.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Tag Cloud

%d bloggers like this: