Sesli Hedef

Melek, İpek’i evden götürmeye çalışırken Yasin gelir ve Melek’i evden kovar. Melek, İpek’i Yasin’den korumak için apartmanın kapıcısı Mahmut’la bir anlaşma yapar. Ancak Melek’in bilmediği bir şey vardır. Mahmut Yasin’in adamıdır!
Mert, Erkan’a bebeğin babasının kendisi olduğunu söyler. Erkan, bu şoku atlatmak için Eylül’e şaşırtıcı bir teklifte bulunur. Ancak, Eylül’ün hamileliğinden habersizdir!
Kehribar, Mualla’ya bakmak için Fevzi’nin evine taşınır. Salih Bey de, yeni ev sahibiyle gizli bir anlaşma yapar. Sokakta kalan Melek, herkesten gizli Salih Bey’de kalır!
Melek için, yepyeni bir dönem başlar. Kendi işini kurar. İhtiyacı olan parayı ise Fevzi’den bulur.
Kızların evinde çok büyük bir kavga çıkar. Yeni bir eve çıkmak için tek ümitleri Esin’in alacağı avanstır. Ama hiçbir şey Esin’in planladığı gibi olmaz. Üstelik bebeğinin hayatı da tehlikededir.
Bu sırada, İpek ve Özgür hiç ummadıkları bir şekilde, içi para dolu bir çanta bulurlar. Çok büyük bir karar vermek zorundadırlar. Paraları alsınlar mı, sahibine mi teslim etsinler? Verdikleri kararla karakola düşerler.
Yasin, sonunda İpek’i evde yalnız yakalar. Melek, eve geldiğinde gördüğü manzara karşısında şoke olur! “İpek katil mi olmuştur?”

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Tag Cloud

%d bloggers like this: