Sesli Hedef

06:30 KANAL 7’DE SABAH
Kanal 7, sabah kuşağıyla da objektif ve kaliteli haberlerini daha geniş kitlelere ulaştırmaya devam ediyor… Kanal 7’de haber koşusu sabah başlıyor. Kanal 7’de Sabah, bir önceki günün tüm gelişmelerini izleyicilere aktarırken yeni bir güne ve gelişmelere de hazırlıyor. Hafta içi Tümer Doğru’nun sunduğu Kanal 7’de Sabah’ı haftasonları Banu Taviloğlu ekrana taşıyor.
08:10 TV FİLMİ ( T )
09:20 NUR ERTÜRK’LE HER SABAH
NUR ERTÜRK’LE HER SABAH SABAH PROGRAMLARINDA BİR KLASİK OLDU!
Sabahların neşesi, ekranların en uzun soluklu sabah kadın programı Nur Ertürk’le Her Sabah birbirinden değerli konuklarla izleyenleri eğlendirmeye ve bilgilendirmeye devam ediyor.
Nur Ertürk sabah kuşağının sevilen programı Nur Ertürk’le Her Sabah’ta birbirinden değerli sanatçı konuklarla kulakların pasını silerken, uzman konukların katılımıyla sağlık konuları ve toplumsal sorunlar hakkında izleyenleri bilgilendiriyor. Halkın Starları bölümünde ise yine sesine güvenenlere stüdyoda yapılan ses yarışmasında seslerini duyurma fırsatı doğacak. Eğlence devam ederken birbirinden lezzetli yemeklerin tarifleri izleyenlerle paylaşılıyor. Şarkılar, türküler ve mutlu yaşamın incelikleri Nur Ertürk’le Her Sabah’ta.
Her gün farklı konu ve konuklarla ekrana gelen Nur Ertürk’le Her Sabah hafta içi her gün 09:20’de Kanal 7 ekranlarında.
12:30 ÖĞLE HABERLERİ
Gün ortasında yaşanan sıcak gelişmeler Öğle Haberleri farkıyla Kanal 7 ekranlarında.
Banu Taviloğlu’nun sunduğu Öğle Haberleri, her gün günün ortasında güne damgasını vuran gelişmelerle karşınızda. Gün ortasında yurttan ve dünyadan en son haberler, siyaset ve ekonomideki sıcak gelişmeler canlı bağlantılarla ekrana geliyor.
13:00 EBRU İLE PAYLAŞTIKÇA
HAYATIN İÇİNDEN GERÇEK YAŞAM ÖYKÜLERİ…
Başarılı sunucu Ebru Gediz yeni yayın döneminde yine gülen yüzü ve samimi sohbetiyle Kanal 7 ekranında. “Ebru İle Paylaştıkça’da mutluluklar, hüzünler, acılar ve hayata dair her şey yine canlı yayında izleyenlerle paylaşılıyor. Ebru Gediz sürprizlerle dolu programı ve birbirinden değerli konuklarıyla Ebru ile Paylaştıkça’da izleyenleriyle buluşuyor.
Başarılı sunucu Ebru Gediz’in sunumuyla ekrana gelen Ebru İle Paylaştıkça, hayata dair her şeyi izleyenlerle paylaşıyor. Sohbetlerin doyasıya yaşandığı programda şiirler, türküler okunuyor, yaşanmış ibret dolu öykülere yer veriliyor. Sanatçı konukların da ağırlandığı programa birbirinden değerli sanatçılar en sevilen eserleri ile canlı yayına konuk oluyor. Ebru Gediz’in sımsıcak sohbeti ve hayatın içinden gerçek yaşam öyküleri hafta içi her gün Ebru İle Paylaştıkça’da.
Şarkılar, türküler, şiirler ve yaşam öyküleri hafta içi her gün 13:00’da Ebru İle Paylaştıkça’da Kanal 7 ekranlarında.

16:00 TV FİLMİ ( T )
17:00 İKBAL GÜRPINAR’LA HAYATIN İÇİNDEN
HAYATIN İÇİNDEN MANZARALAR İKBAL GÜRPINAR’LA KANAL 7’DE
Size gerçekten değer veren, sizinle ağlayan, sizinle gülen, samimi, dobra bir yapım Hayatın İçinden’le hayattan uzak kalmayın! İçten seslenişleriyle milyonların gönlünde taht kuran İkbal Gürpınar, güçlü bir ekiple bundan böyle Kanal 7 ekranlarında. Gürpınar, sizin sesiniz, soluğunuz olmak için Hayatın İçinden’le yeniden sizlerle.
Kanal 7 Program Dairesi ve deneyimli bir ekibin ortak hazırladığı Hayatın İçinden programında her gün canlı yayında gündemi meşgul eden hayatın içinden olaylara, haberlere biraz daha yakından bakılıyor ve sorunlara çözüm aranıyor. Kangrene dönüşen sağlık sorunlarından, gençleri zehirleyen uyuşturucu tuzaklarına, yaşam hakkı tanımayan töre çıkmazından, kuşak çatışmalarına, demokratik açılımdan terör mağdurlarına, kör düğüme dönüşmüş sorunlara çözüm aramaktan, alkış tutulacak başarı öykülerine kadar hayatın her alanında size ilginç gelen ne varsa bu programda ele alınıyor. Canlı yayında taraflar konuşacak, uzmanların yorumlarıyla sorunlara çözüm aranıyor.
İkbal Gürpınar’ın sunumuyla ekrana gelen insan manzaralarının ve ilginç hayat hikayelerinin konu edildiği programda ilk ağızdan anlatılacak olan sorunlar stüdyoda derinlemesine ele alınıyor, kim suçlu kim suçsuz ortaya çıkıyor. Usta yayıncı İkbal Gürpınar hafta içi her gün 17.00’de Hayatın İçinden haberlerle Kanal 7’de… Hayattan uzak kalmayın!
20:00 KANAL 7 HABER SAATİ
Erhan Çelik’in sunduğu, usta gazeteci Fehmi Koru’nun yorumlarıyla katıldığı
Kanal 7 Haber Saati, gündemin en önemli olaylarını, son dakika gelişmelerini kısacası Türkiye ve dünya gündemini her akşam saat 20.00’de ekranlarınıza taşıyor.
Kanal 7 Haber Merkezi dünyada ve Türkiye’de yaşanan tüm gelişmeleri, hızlı, dinamik, doğru ve ayrıntılı olarak ekrana getiriyor.
21:00 TÜRK SİNEMASI “ÜÇ KAĞITÇI”
Kemal Sunal’ın klasikleşmiş komedi filmlerinden “Üç Kağıtçı” Kanal 7’de.
Rıfkı (Kemal Sunal), ölen babasının mallarını satmak için Almanya’dan köyüne döner. Fakat köye gelir gelmez adı “Ermiş”e çıkar. Rıfkı, yağmur duasına çıkan köylüler için yarım saat içinde yağmur yağdırır, üfürükçülük yapar. Evde kalmış yaşlı kadınların kısmetini açar. Kötürümleri üfleyerek ayağa kaldırır. Bu arada bazı çıkarcılar, köyün belediye reisi seçimlerine Rıfkı’nın girmesini isterler. Bir başka belediye reisi adayı ise Rıfkı’ya seçimlere girmemesi için rüşvet verir.
Yönetmen: Natuk Baytan Senaryo: Natuk Baytan Oyuncular: Kemal Sunal, Ülkü Özen, Ali Şen, Turgut Özatay, Reha Yurdakul, Yapım: Cumhur Film. 1981 Tür: Komedi, macera, duygusal.

23:00 YERLİ DİZİ “EKMEK TEKNESİ”
Ekmek Teknesi’nde Yürekler Yoğruluyor!
Türk televizyon tarihinin en iyi dizilerinden “EKMEK TEKNESİ” Kanal 7’de
Ekranların izlenme rekorları kıran, nostaljik mi nostaljik mahalle dizisi Ekmek Teknesi Kanal 7’de. Ekmek Teknesi’nde bir mahallede yaşayan köklerine bağlı bir ailenin masal tadındaki hikayesi anlatılıyor. Eşi ve beş kızıyla mutlu, mesut bir hayat süren fırıncı Nusret Efendi, eşi Ayhan Hanım’la beraber mahallelinin adeta anası babası olmuştur…
Mahallede herkes, Nusret Efendi’nin söylediklerine itimat eder ve ona büyük saygı duyar… Mahalle eşrafı birbirinden naif, birbirinden enteresan insanlardan oluşmaktadır… Her birinin ayrı komik öyküsü, hayatları olsa da hepsinin en önemli özelliği birlikte yaşıyor olmalarıdır… İstanbul’un eski bir mahallesinin, gerçek olmayan ama gerçek olması arzu edilecek kadar güzel olan masalıdır Ekmek Teknesi… Ekmek Teknesi’yle kaybolan değerlerimiz, yok olmaya yüz tutmuş naif duygularımız yeniden hayat buluyor.
Yönetmen: Sadullah Şentürk, Osman Sınav, Metin Günay, Gürsel Ateş, Senaryo Yazarı: Raci Şaşmaz, Mehmet Turgut, Hasan Kaçan, Bahadır Özdener, Yapımcı: Raci Şaşmaz, Osman Sınav, Müzik: İncesaz, Görüntü Yönetmeni: Yusuf Akkuş, Tevfik Şenol, Çetin Çavan, Oyuncular: Savaş Dinçel, Sermin Hürmeriç, Peker Açıkalın, Selin Dilmen, Hasan Kaçan, Kadir Çöpdemir, Mehtap Bayrı, Esin Civangil, Ekin Türkmen, Melike Güner, Arzu Oş, Eray Demirkol, Yaşar Uzel, Cem Kılıç, Baykut Badem, Kurgu: Kemalettin Osmanlı, Tür: Duygusal, komedi, aile, Yapım: 2002, Pana Film- Sinegraf
01:20 HABER MARATONU

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Tag Cloud

%d bloggers like this: