Sesli Hedef

Bu akşamki bölümde, Buse Kayış adlı yarışmacı, 25 bin TL’lik büyük ödülü kazanabilmek için, telefonda kendisine verilen beş görevi eksiksiz olarak yerine getirmeye çalışacak.

Bir telefon kulubesi ve 25 bin TL kazanma şansı!
Gündelik yaşamda önünden geçilen, binlerce kişinin on binlerce kişiyi arayarak iletişim kurduğu standart bir telefon kulübesi her hafta bir kişiyi zengin ediyor.

1 saatte 25 bin TL para ödülü
Yarışmacıların; ikna, beceri ve dayanıklılık gibi kişisel yeteneklerini kullandığı yarışmada önemli kurallardan birisi de, telefondaki sesin söylediklerini harfiyen yerine getiriyor olmaları. Bu arada telefonun kapanmaması için de her şeyi yapıyorlar.
Telefon kulübesinin çalan telefonunu açan yarışmacı, 1 saat boyunca 5 farklı etaptan geçiyor. Telefonun diğer ucundaki gizemli sesin verdiği görevlerin hepsini eksiksiz yerine getiren yarışmacı 25 bin liralık büyük ödülün sahibi oluyor.

Hazır mısın, değil misin?
Telefon Kulübesi yarışmasının birbirinden heyecanlı görevleri yarışmacıyı zorlarken, 25 bin TL’lik ödüle giden yolda izleyiciler, ekran başında eğlence dolu bir saat yaşıyorlar. Sakın kaçırmayın!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Tag Cloud

%d bloggers like this: