Sesli Hedef

Her zaman olduğu gibi, son 50 yılın en sevilen eserlerinin yer aldığı gecede, Fındık Kurdu Berna’nın seslendirdiği “Mahmure” adlı şarkı büyük ilgi görürken; Minik yıldızlardan Mehmet Daş ve Aycan Çelik’in düet parçası “Şaka Yaptım” izleyenlerden tam not alıyor.

Harika kız Şebnem Keskin’in “İspanyol Meyhanesi” adlı parçaya kattığı yorum karşısında usta sanatçılar şaşkınlıklarını gizleyemiyor.

Okuduğu uzun havalar ve türkülerle herkesin beğenisini kazanan minik yıldız Dilşah Gücüm, bu hafta alışık olduğumuz tarzının dışına çıkıyor ve “Sen Ağlama” adlı parçayı kusursuz yorumluyor.

Bir şarkısın sen’in Karadenizli minik yıldızı Halil Yılmaz “Mısırı Kuruttun Mi?” adlı türküyle programa ayrı bir renk katıyor.

Programda ayrıca; “Başıma Gelenler”, “Bu Dağlar Kömürdendir”, “Bir Gece Ansızın Gelebilirim”, “İnce Giyerim İnce”, “Çukulata Sevgilim”, “It’s My l-Life”, “Taht Kurmuşsun Kalbime”, “Ben De Özledim Ben De”, “Kol Düğmeleri”, “Seni Sevdim Bir Gül Gibi”, “Kahpe Felek” gibi pek çok sevilen şarkı ve türkü mucize sesli çocuklar tarafından seslendiriliyor.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Tag Cloud

%d bloggers like this: