Sesli Hedef

Yaban ve Pınar evlenmek için tanıştıkları yere, ormana geri döner. Yaban nikâh şahidinin bir ayı olması konusunda ısrarcı olur. Pınar ise sosyetik arkadaşlarını davet eder. En yakın arkadaşlarından biri de Yaban’a göz koyar. Nikâhta ise büyük bir skandal ortaya çıkar.
“Terapisthane” skecinde ise, basına ilginç açıklamalar yapan Esra Erol, ti’ye alınıyor. 3 çok zengin kadın terapiste gider. Tek dertleri zengin olmalarıdır. Otobüse binenleri görünce ağladıkalrını anlatırlar. Terapistlerinden de hiç ummadıkları bir tepki görürler.
“Dırdırhane”de ise fatura ödeme sırasına giden dırdırcı kadın, konuşması ile sıradakileri bayıltıyor. Bir tek en öndeki adam kalıyor. O adam da kadının kocası çıkıyor ve ikili birbirine giriyor.
“Fotoğrafhane”de ise Cemil, ünlüleri fotoshop’la normal vatandaşın yanına yapıştırarak fotoğraf çekmeye başlıyor. Fotoğraf çektirmeye talep artıyor. Ama bir kadın çok garip bir istekle gelince ortalık karışıyor.
Yanlış Anlaşılan Bir Hane, Gören Bir Hane, Taraflı Bir Hane de bu bölümün en komik, en eğlenceli skeçlerinden. Sakın kaçırmayın.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Tag Cloud

%d bloggers like this: