Sesli Hedef

Aşk Bir Hayal 4. Bölüm Fragmanı İzle.ATV nin en iyi dizilerinden birisi olan Aşk Bir Hayal 4. Bölüm Fragmanı yayınlandıktan çok kısa bir süre sonra sitemize video şeklinde izlemeniz için eklenicektir arkadaşlar.Dizi her ne kadar bir ağa filmi olarak gözüksede bana sorarsanız Aşk Bir Hayal günümüz gerçeklerini Kurtlar Vadisi dizisinden sonra gözler önüne sermektedir.Terör, Aşk ve Töre kavramları dizide çok güzel işlenmiş.Ve bana sorarsanız Aşk Bir Hayal dizisi oyuncularıda rollerine çok iyi çalışmışlar.Yazımızın devamında Aşk Bir Hayal 4. Bölüm Fragmanını izleyebilirsiniz.

Aşk Bir Hayal 4. Bölüm Fragmanı henüz ATV ekranlarında yayınlanmadığı için sitemize eklenmemiştir.Fragman yayınlandıktan hemen sonra eklicem bilginize.

Aşk Bir Hayal oyuncular dizi çekilmeden önce Mardin ilimizde halkın içine karışarak yöre ve halk hakkında bilgiler toplamışlar.Buda diziye ne kadar bir emek sarfettiklerinin göstergesidir.Aşk Bir Hayal dizisi umarım kısa sürede yakalamış olduğu başarıyı devam ettirir.

Güneydoğu da başlayan hikaye, terör, töre ve imkansız aşk üçgeninde destansı bir aşkı anlatıyor. Askerliğini asteğmen olarak Mardin de yapan Altay ile bir aşiret liderinin kızı olan Asmin görür görmez aşık olurlar birbirlerine. Ancak Asmin in güzelliği dillere destandır ve taliplileri çoktur.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Tag Cloud

%d bloggers like this: