Sesli Hedef

Umut, okulun çatısına çıkmıştır. Bu durum ailede büyük bir tedirginliğe neden olsa da Nazım, Umut’u çatıdan indirmeyi başaracaktır. Umut’un çatıya çıkmasında Nazım’ın kabahati olduğunu öğrenen Bahar, boşanma kararı alarak gözünü korkutmaya karar verir ama Nazım Bahar’ın restini görür. İkisi de birer avukat tutarlar.
Betül ile İhsan’a dair şüphelerinin yersiz olduğunu anlayan Aybars ikisinden özürler diler. Ancak Betül’ü işten kovulma korkusu sarar. Acaba Betül işinden mi olacaktır? Öte yandan ikiz bekleyen Betül ve Aybars, bebek konusunda beklenmedik bir haber alacaklardır.
Umut, çatıya çıkmasında suçu olan Eren’den intikamını çok eğlenceli bir şekilde alır. Eren’in düştüğü durum bütün okulu kahkahaya boğacaktır. Eylül kendisine yardım eden Zeliş adında farklı bir kızla tanışır. Zeliş hem Eren ve Umut’u birbirine düşürecek hem de Eylül’ün Çağrı adlı hoş bir çocukla ile tanışmasını sağlayacaktır.
Nazım ev tutmuştur. Bahar, çocuklara uygun mu diye eve bakmaya gelir. İkili bu sırada yakınlaşırlar. Ancak çocuklarla ilgili bir mesele yüzünden yine birbirlerine girerler.
Mesut ise hala annesi ile Selen arasındaki sorunu çözememiştir. Bu konuda Mahmut’tan yardım ister. Fakat Mahmut’un kırdığı bir pot işleri arapsaçına çevirecektir.
Bahar ile Nazım mahkemede boşanma davası için karşı karşıya gelirler. Bakalım ikilinin yolları tekrar birleşecek mi, yoksa bu mutlu evlilik sona mı erecek?

Advertisements

Comments on: "Aile Reisi 14. bölüm online izle 10 ekim 2009 cumartesi star tv" (1)

  1. 14. bölüm aile reisinin finali değildi değil mi lütfen olmasın

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Tag Cloud

%d bloggers like this: