Sesli Hedef

Hafızalarımızda yer etmiş onlarca şarkının mimarı, Türk müziğinin ünlü sesi Ferdi Tayfur Türk televizyonlarında ilk kez bir TV programı ile ekran karşısına geçiyor. “Boynu Bükük Şarkılar” Perşembe akşamı Kanal 7 ekranlarında başlıyor. 8 Ekim akşamı ekrana gelecek olan ilk programında Ferdi Tayfur’un konukları İntizar, Baha ve Gezegen Mehmet

Ferdi Tayfur, bir ilke imza atarak müzik performans programını hayata geçiriyor. “Boynu Bükük Şarkılarım” adlı programda sürpriz konuklarla, yeni seslerle ve nostalji turuyla izleyenler muhteşem bir müzik programı izleyecekler.

Ferdi Tayfur’un yeni albümüyle aynı adlı programda bir dönem Türk Sineması’na imza atmış isimler konuk olacak. Ünlü konuklar dönemin unutulmaz repliklerini canlı yayında seslendirecekler. Her hafta birbirinden ünlü konukların yer alacağı Boynu Bükük Şarkılar’da nostalji rüzgarları esecek. Programın asıl sürprizi ise yeni yeteneklerle ilgili.

FERDİ TAYFUR YENİ SESLERE FIRSAT TANIYACAK…

Ferdi Tayfur programda her hafta yeni seslere fırsat tanınacak. Yıllarca seslerini, eserlerini ünlü şarkıcıya dinleten gizli yetenekler şöhret kapısını “Boynu Bükük Şarkılar”da aralayacak. Sesine, bestesine ve yeteneğine güvenen isimler Evsen Film’e ulaşıp programda yer alabilecekler.

8 Ekim akşamı ekrana gelecek olan ilk programında Ferdi Tayfur’un konukları İntizar, Baha ve eğlenceli sohbetiyle Gezegen Mehmet.

Evsen Film’in yapımcılığını üstlendiği Boynu Bükük Şarkılar’ın Genel Yönetmenliğini Yüksel Evsen, yönetmenliğini Emel Keleşoğlu yapıyor. Ferdi Tayfur’a programda dev orkestrası eşlik edecek. Boynu Bükük Şarkılar her Perşembe saat 21.00’de Kanal 7’de ekrana gelecek.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Tag Cloud

%d bloggers like this: