Sesli Hedef

Okulda Sürpriz Karşılaşma
Bahar’ın evinde kalan çocuklar babalarını özlemişlerdir. Bunu fark eden Bahar, Nazım’ı eve çağırır. Ancak Bahar’ın evinde uyuyakalan Nazım’ı sabah uyandığında zor anlar bekler.
İhsan, Nazım’ın okulundaki derslere girecektir. Ancak bu işi Bahar’a devreder. Bahar ile Nazım’ın okuldaki sürpriz karşılaşmaları ise ikisinin kapışmasına neden olacaktır.
Nazım ev aramaya koyulmuş, emlakçılarla görüşmeye başlamıştır. Bahar bu gelişmeyle işlerin ciddiye bindiğini anlasa da Nazım’la barışmaya pek sıcak bakmaz.
Aybars, Betül’ün kendisini İhsan’la aldattığından şüphelenir, ikisini takibe alır. Öte yandan Mesut, annesi ile sevgilisi Selen arasında kalmıştır. Bakalım Mesut, annesi ile sevgilisi arasında orta yolu bulup durumu kurtarabilecek midir?
Bahar’ın kurduğu eğlenceli plan sayesinde Eren disipline gitmekten kurtulur. Üstelik Eren, Sinan’ı maskara ederek intikamını fazlasıyla alacaktır.
Umut kantinden aldığı yiyecekleri sınıftaki arkadaşlarına parayla satar. Bunu öğrenen Nazım, Umut’a bir ders vermek için Eren ve Eylül’le konuşur. Fakat çocukların oynadığı oyun tehlikeli sonuçlara yol açacaktır.
Aile Reisi yine keyifli bir bölümle ekranları ziyaret etmeye hazırlanıyor.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Tag Cloud

%d bloggers like this: