Sesli Hedef

Kanal D’nin, senaryosunu Saygın Delibaş, Fethi Kantarcı, Sevda Fırat Ak ve Yaşar Arak’ın yazdıkları, yönetmenliğini Elif A. Durmaz’ın yaptığı, başrollerini Ahmet Saraçoğlu, Serdar Orçin, Fırat Doğruloğlu, Murat Akkoyunlu, Bihter Dinçel, Kamil Güler, Asuman Dabak, Özlem Türkad, Çağlar Çorumlu,
Gülden Güney, Buket Yanmaz Kubilay, Alper Düzen, Boncuk Yılmaz, Serhan Ernak, Barış Başar ve Onur Özcan’ın paylaştıkları, Ferhan Şensoy’un aynı ismi taşıyan ünlü eserinden uyarlanan “Haneler” bu hafta yine kahkaha dolu ve yepyeni skeçler ile ekrana geliyor.

Haneler’in klasiği olan “Yabanhane”de, Tunç tarafından vurulan Yaban gözünü hastanede açar. Pınar da tesadüfen kocası Tunç ile oraya gelir ve Yaban’ı görür. Ancak hafızasını yitiren Yaban hiç bir şey hatırlamamaktadır.
“Erotik Bir Hane”de ise hiç bir işte başarılı olmayan Mücahit erotik malzemeler satan bir dükkanda çalışmaya başlar.Ancak kendisinden istenilen malzemeleri utancından satamaz, üstelik hiç ummadığı biri de oradan alış veriş yapmaya gelir.
“900’lü Hane’de” ise geçim sıkıntısında olan bir kaç ev hanımı, 900’lü telefon hatları için çalışmaya başlar fakat, onları arayan müşterilerden biri kocaları çıkar. “Selhane”de ise apartmandakiler sel gerçeği ile birlikte yaşamaya çalışırlar. Hatta bu duruma oldukça alışan ve can yelekleri giyen karı koca oturdukları yerden akşam yemeği için balık bile tutarlar. “Fotoğrafhane”, “Dırdırhane”, “Krizhane”, “Hane Harici Bir Hane”, “Muayenehane”, “Dershane” ve “Sportif Bir Hane” de bu bölümün en komik, en eğlenceli skeçlerinden. Sakın kaçırmayın.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Tag Cloud

%d bloggers like this: