Sesli Hedef

Bergüzar Korel’in sunduğu yarışma programı Çocuktan Al Haberi, Star TV ekranlarında izleyicileriyle buluşuyor!

3 Ekim Cumartesi ve 4 Ekim Pazar günü yayınlanacak ilk bölümleriyle ekrana “Merhaba!” diyecek olan, televizyon dünyasının en sevimli yarışma programı ‘Çocuktan Al Haberi’ her cumartesi ve pazar günü saat Star Haber öncesinde evlere konuk oluyor.

Star TV, Türkiye’nin en sevimli yarışma programını ekranlara getiriyor! Bergüzar Korel’in sunduğu ‘Çocuktan Al Haberi’nin ilk bölümleri 3 Ekim Cumartesi ve 4 Ekim Pazar günü saat 17:00′da Star TV’de yayınlanıyor. Cumartesi ve pazar günleri Star Haber öncesinde ekrana gelecek olan yarışma Türkiye’nin en bilmiş, en zeki ve en sevimli çocuklarını evlerimize konuk ediyor.

Önümüzdeki aylarda bebek sahibi olmaya hazırlanan Bergüzar Korel’i ekranda ilk kez sunucu olarak izleme imkânı sunan ‘Çocuktan Al Haberi’ programında büyükler yarışıyor, çocuklar ise onlara yardımcı oluyor. Yarışma boyunca bildikleri ve bilemedikleriyle büyük puan kazandıracak ya da kaybettirecek olan çocuklar, afacanlıkları ve cevaplarıyla hem yarışmacıları hem de izleyicileri şaşırtıyor.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Tag Cloud

%d bloggers like this: