Sesli Hedef

06:30 KANAL 7’DE SABAH

Kanal 7, sabah kuşağıyla da objektif ve kaliteli haberlerini daha geniş kitlelere ulaştırmaya devam ediyor… Kanal 7’de haber koşusu sabah başlıyor. Kanal 7’de Sabah, bir önceki günün tüm gelişmelerini izleyicilere aktarırken yeni bir güne ve gelişmelere de hazırlıyor. Hafta içi Tümer Doğru’nun sunduğu Kanal 7’de Sabah’ı haftasonları Banu Taviloğlu ekrana taşıyor.

08:10 TV FİLMİ ( T )

09:20 NUR ERTÜRK’LE HER SABAH

NUR ERTÜRK’LE HER SABAH SABAH PROGRAMLARINDA BİR KLASİK OLDU!

Sabahların neşesi, ekranların en uzun soluklu sabah kadın programı Nur Ertürk’le Her Sabah yeni yayın döneminde birbirinden değerli konuklarla izleyenleri eğlendirmeye ve bilgilendirmeye devam edecek.

Nur Ertürk sabah kuşağının sevilen programı Nur Ertürk’le Her Sabah’ta birbirinden değerli sanatçı konuklarla kulakların pasını silerken, uzman konukların katılımıyla sağlık konuları ve toplumsal sorunlar hakkında izleyenleri bilgilendirecek. Halkın Starları bölümünde ise yine sesine güvenenlere stüdyoda yapılan ses yarışmasında seslerini duyurma fırsatı doğacak. Eğlence devam ederken birbirinden lezzetli yemeklerin tarifleri izleyenlerle paylaşılacak. Şarkılar, türküler ve mutlu yaşamın incelikleri per sabah Nur Ertürk’le Her Sabah’ta.

Her gün farklı konu ve konuklarla ekrana gelen Nur Ertürk’le Her Sabah hafta içi her gün 09:20’de Kanal 7 ekranlarında.

12:30 ÖĞLE HABERLERİ

Gün ortasında yaşanan sıcak gelişmeler Öğle Haberleri farkıyla Kanal 7 ekranlarında.
Banu Taviloğlu’nun sunduğu Öğle Haberleri, her gün günün ortasında güne damgasını vuran gelişmelerle karşınızda. Gün ortasında yurttan ve dünyadan en son haberler, siyaset ve ekonomideki sıcak gelişmeler canlı bağlantılarla ekrana geliyor.

13:00 EBRU İLE PAYLAŞTIKÇA

EBRU GEDİZ YENİ DÖNEME SÜRPRİZLERLE BAŞLIYOR!

Başarılı sunucu Ebru Gediz yeni yayın döneminde yine gülen yüzü ve samimi sohbetiyle Kanal 7 ekranında. “Ebru İle Paylaştıkça’da mutluluklar, hüzünler, acılar ve hayata dair her şey yine canlı yayında izleyenlerle paylaşılacak. Ebru Gediz sürprizlerle dolu ilk programı ve birbirinden değerli konuklarıyla Ebru ile Paylaştıkça’da izleyenlere merhaba diyecek.

Başarılı sunucu Ebru Gediz’in sunumuyla ekrana gelen Ebru İle Paylaştıkça, hayata dair her şeyi izleyenlerle paylaşıyor. Sohbetlerin doyasıya yaşandığı programda şiirler, türküler okunuyor, yaşanmış ibret dolu öykülere yer veriliyor. Sanatçı konukların da ağırlandığı programa birbirinden değerli sanatçılar en sevilen eserleri ile canlı yayına konuk oluyor. Ebru Gediz’in sımsıcak sohbeti ve hayatın içinden gerçek yaşam öyküleri hafta içi her gün Ebru İle Paylaştıkça’da.

Şarkılar, türküler, şiirler ve yaşam öyküleri hafta içi her gün 13:00’da Ebru İle Paylaştıkça’da Kanal 7 ekranlarında

16:00 TV FİLMİ ( T )

17:00 İKBAL GÜRPINAR’LA HAYATIN İÇİNDEN

HAYATIN İÇİNDEN MANZARALAR İKBAL GÜRPINAR’LA KANAL 7’DE

Size gerçekten değer veren, sizinle ağlayan, sizinle gülen, samimi, dobra bir yapım Hayatın İçinden’le hayattan uzak kalmayın! İçten seslenişleriyle milyonların gönlünde taht kuran İkbal Gürpınar, güçlü bir ekiple bundan böyle Kanal 7 ekranlarında. Gürpınar, sizin sesiniz, soluğunuz olmak için Hayatın İçinden’le yeniden sizlerle.

Kanal 7 Program Dairesi ve deneyimli bir ekibin ortak hazırlayacağı Hayatın İçinden programında her gün canlı yayında gündemi meşgul eden hayatın içinden olaylara, haberlere biraz daha yakından bakılacak ve sorunlara çözüm aranacak. Kangrene dönüşen sağlık sorunlarından, gençleri zehirleyen uyuşturucu tuzaklarına, yaşam hakkı tanımayan töre çıkmazından, kuşak çatışmalarına, demokratik açılımdan terör mağdurlarına, kör düğüme dönüşmüş sorunlara çözüm aramaktan, alkış tutulacak başarı öykülerine kadar hayatın her alanında size ilginç gelen ne varsa bu programda ele alınacak. Canlı yayında taraflar konuşacak, uzmanların yorumlarıyla sorunlara çözüm aranacak.

İkbal Gürpınar’ın sunumuyla ekrana gelecek olan insan manzaralarının ve ilginç hayat hikayelerinin konu edildiği programda ilk ağızdan anlatılacak olan sorunlar stüdyoda derinlemesine ele alınacak, kim suçlu kim suçsuz ortaya çıkacak. Usta yayıncı İkbal Gürpınar hafta içi her gün 17.00’de Hayatın İçinden haberlerle Kanal 7’de… Hayattan uzak kalmayın!

20:00 KANAL 7 HABER SAATİ

Erhan Çelik’in sunduğu, usta gazeteci Fehmi Koru’nun yorumlarıyla katıldığı

Kanal 7 Haber Saati, gündemin en önemli olaylarını, son dakika gelişmelerini kısacası Türkiye ve dünya gündemini her akşam saat 20.00’de ekranlarınıza taşıyor.

21:00 TÜRK SİNEMASI “HANZO”

Bebekken kaybolan ve vahşi ormanda ayılar tarafından büyütülüp, onlar gibi davranan Hanzo (Kemal Sunal) bir gün kazı için köye gelen bir grup tarafından yakalanır. Şehre getirilen Hanzo, doktorlarca gözetim altında incelenmeye başlanır. İnsanlıktan tamamen uzak ve her davranışı bir hayvan gibi olan Hanzo, doktorların da yardımıyla normale döndürülmeye çalışılır. Ancak bu sefer de ortaya acayip bir kişilik çıkar, üstelik bu kişilik kendisiyle yakından ilgilenen bayan doktoruna aşık olmasıyla işler iyice zıvanadan çıkar.

Yönetmen: Zeki Ökten, Senaryo: Suphi Tekniker, Yapımcı: Yahya Kılıç, Görüntü Yönetmeni: Hüseyin Özşahin, Oyuncular: Kemal Sunal, Meral Zeren, Adile Naşit, Bahri Ateş, Ayşen Gruda, Mümtaz Ener, Yapım: Türkiye, 1975

22:50 TV FİLMİ “KÜÇÜK GELİN NAZMİYE”

YAŞAM VE ÖLÜM ARASINDAKİ ZOR SEÇİM

Kimsesiz büyüyen genç bir kızın evleneceği kişinin annesinin katili olduğunu öğrenmesiyle değişen hayatının hüzünlü öyküsü “Küçük Gelin Nazmiye” filmiyle Kanal 7’de.

Babasını küçük yaşta kaybeden Nazmiye, köyün gençlerinin bir şakası sonucu çıkan yangında annesini de kaybeder. Köyün ileri gelenleri, on üç yaşında kimsesiz kalan Nazmiye’nin bir aile tarafından evlatlık alınmasına karar verirler. Köylünün bu teklife sıcak bakmaması sonunda Eşref Ağa küçük kızı yaşı geldiğinde oğlu Ömer’le evlendirmek için yanına alır. Fakat bu duruma en başta bir sevdiği olan Ömer ve Eşref Ağa’nın hanımı karşı çıkar. Aradan yıllar geçer ve Nazmiye evlenme çağına gelir. Düğün hazırlıklarının yapıldığı sırada bir gün Nazmiye, Eşref Ağa ile oğlu Ömer’in konuşmalarına kulak misafiri olur. Baba oğul yıllar önce çıkan yangın hakkında konuşmaktadırlar. Ömer şimdi evleneceği kızın annesinin ölümüne sebep olmasının verdiği vicdan azabıyla mücadele etmektedir. Bu sırada Ömer’in, annesinin ölümüne sebep olduğunu konuşmaların arasında öğrenen genç kız duyduklarına inanamaz ve yaşadığı şokla hayatına son vermeye kalkışır. Gelinlik giymeye hazırlandığı sırada aldığı haberle kefen giymeye niyetlenen Nazmiye’nin etkileyici öyküsü Kanal 7’de.

Yapımcı: Zeynep Tor, Yönetmen: Serkan İpekören, Senaryo: Hayriye Ersöz, Müzik: Avni Uygun, Oyuncular: Tuğçe Uyanusta (Nazmiye), Ali Micanoğlu (Ömer), Bilge Yalçınkaya (Bedriye), Fahri Aktürk (Eşref), Alp Kadıoğlu (Kerim), Ayçın Karayılan (Gülizar), Yapım: Tor Yapım / 2008

01:15 HABER MARATONU

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

Tag Cloud

%d bloggers like this: