Sesli Hedef

06:30 KANAL 7’DE SABAH
Kanal 7, sabah kuşağıyla da objektif ve kaliteli haberlerini daha geniş kitlelere ulaştırmaya devam ediyor… Kanal 7’de haber koşusu sabah başlıyor. Kanal 7’de Sabah, bir önceki günün tüm gelişmelerini izleyicilere aktarırken yeni bir güne ve gelişmelere de hazırlıyor. Hafta içi Tümer Doğru’nun sunduğu Kanal 7’de Sabah’ı haftasonları Banu Taviloğlu ekrana taşıyor.
08:10 TV FİLMİ ( T )
09:20 NUR ERTÜRK’LE HER SABAH
NUR ERTÜRK’LE HER SABAH SABAH PROGRAMLARINDA BİR KLASİK OLDU!
Sabahların neşesi, ekranların en uzun soluklu sabah kadın programı Nur Ertürk’le Her Sabah yeni yayın döneminde birbirinden değerli konuklarla izleyenleri eğlendirmeye ve bilgilendirmeye devam edecek.
Nur Ertürk sabah kuşağının sevilen programı Nur Ertürk’le Her Sabah’ta birbirinden değerli sanatçı konuklarla kulakların pasını silerken, uzman konukların katılımıyla sağlık konuları ve toplumsal sorunlar hakkında izleyenleri bilgilendirecek. Halkın Starları bölümünde ise yine sesine güvenenlere stüdyoda yapılan ses yarışmasında seslerini duyurma fırsatı doğacak. Eğlence devam ederken birbirinden lezzetli yemeklerin tarifleri izleyenlerle paylaşılacak. Şarkılar, türküler ve mutlu yaşamın incelikleri per sabah Nur Ertürk’le Her Sabah’ta.
Her gün farklı konu ve konuklarla ekrana gelen Nur Ertürk’le Her Sabah hafta içi her gün 09:20’de Kanal 7 ekranlarında.
12:30 ÖĞLE HABERLERİ
Gün ortasında yaşanan sıcak gelişmeler Öğle Haberleri farkıyla Kanal 7 ekranlarında.
Banu Taviloğlu’nun sunduğu Öğle Haberleri, her gün günün ortasında güne damgasını vuran gelişmelerle karşınızda. Gün ortasında yurttan ve dünyadan en son haberler, siyaset ve ekonomideki sıcak gelişmeler canlı bağlantılarla ekrana geliyor.
13:00 EBRU İLE PAYLAŞTIKÇA
EBRU GEDİZ YENİ DÖNEME SÜRPRİZLERLE BAŞLIYOR!
Başarılı sunucu Ebru Gediz yeni yayın döneminde yine gülen yüzü ve samimi sohbetiyle Kanal 7 ekranında. “Ebru İle Paylaştıkça’da mutluluklar, hüzünler, acılar ve hayata dair her şey yine canlı yayında izleyenlerle paylaşılacak. Ebru Gediz sürprizlerle dolu ilk programı ve birbirinden değerli konuklarıyla Ebru ile Paylaştıkça’da izleyenlere merhaba diyecek.
Başarılı sunucu Ebru Gediz’in sunumuyla ekrana gelen Ebru İle Paylaştıkça, hayata dair her şeyi izleyenlerle paylaşıyor. Sohbetlerin doyasıya yaşandığı programda şiirler, türküler okunuyor, yaşanmış ibret dolu öykülere yer veriliyor. Sanatçı konukların da ağırlandığı programa birbirinden değerli sanatçılar en sevilen eserleri ile canlı yayına konuk oluyor. Ebru Gediz’in sımsıcak sohbeti ve hayatın içinden gerçek yaşam öyküleri hafta içi her gün Ebru İle Paylaştıkça’da.
Şarkılar, türküler, şiirler ve yaşam öyküleri hafta içi her gün 13:00’da Ebru İle Paylaştıkça’da Kanal 7 ekranlarında

16:00 TV FİLMİ ( T )
17:00 İKBAL GÜRPINAR’LA HAYATIN İÇİNDEN
HAYATIN İÇİNDEN MANZARALAR İKBAL GÜRPINAR’LA KANAL 7’DE
Size gerçekten değer veren, sizinle ağlayan, sizinle gülen, samimi, dobra bir yapım Hayatın İçinden’le hayattan uzak kalmayın! İçten seslenişleriyle milyonların gönlünde taht kuran İkbal Gürpınar, güçlü bir ekiple bundan böyle Kanal 7 ekranlarında. Gürpınar, sizin sesiniz, soluğunuz olmak için Hayatın İçinden’le yeniden sizlerle.
Kanal 7 Program Dairesi ve deneyimli bir ekibin ortak hazırlayacağı Hayatın İçinden programında her gün canlı yayında gündemi meşgul eden hayatın içinden olaylara, haberlere biraz daha yakından bakılacak ve sorunlara çözüm aranacak. Kangrene dönüşen sağlık sorunlarından, gençleri zehirleyen uyuşturucu tuzaklarına, yaşam hakkı tanımayan töre çıkmazından, kuşak çatışmalarına, demokratik açılımdan terör mağdurlarına, kör düğüme dönüşmüş sorunlara çözüm aramaktan, alkış tutulacak başarı öykülerine kadar hayatın her alanında size ilginç gelen ne varsa bu programda ele alınacak. Canlı yayında taraflar konuşacak, uzmanların yorumlarıyla sorunlara çözüm aranacak.
İkbal Gürpınar’ın sunumuyla ekrana gelecek olan insan manzaralarının ve ilginç hayat hikayelerinin konu edildiği programda ilk ağızdan anlatılacak olan sorunlar stüdyoda derinlemesine ele alınacak, kim suçlu kim suçsuz ortaya çıkacak. Usta yayıncı İkbal Gürpınar hafta içi her gün 17.00’de Hayatın İçinden haberlerle Kanal 7’de… Hayattan uzak kalmayın!
20:00 KANAL 7 HABER SAATİ
Erhan Çelik’in sunduğu, usta gazeteci Fehmi Koru’nun yorumlarıyla katıldığı Kanal 7 Haber Saati, gündemin en önemli olaylarını, son dakika gelişmelerini kısacası Türkiye ve dünya gündemini her akşam saat 20.00’de ekranlarınıza taşıyor. Kanal 7 Haber Merkezi dünyada ve Türkiye’de yaşanan tüm gelişmeleri, hızlı, dinamik, doğru ve ayrıntılı olarak ekrana getiriyor.
21:00 YERLİ DİZİ “KURTLAR VADİSİ”
SADAKAT KURTLAR VADİSİ’NDE EN GÜÇLÜ PANZEHİR…
Efsane dizi Kurtlar Vadisi’nde hava her daim puslu… Devlet-Mafya ilişkilerini irdelerken modern bir ’Leyla – Mecnun’ aşkını da anlatan ekranların ’farklı’ dizisinde bu hafta neler olacak? İzlenme rekorları kıran, hayranlarını ekran başına kilitleyen Kurtlar Vadisi’nin bu akşam yayınlanacak 35. bölümünde Polat kaçırıldı, Elif, Çakır ve Aslan onu arıyor…
Osman Sınav ve Raci Şaşmaz’ın yapımını gerçekleştirdiği Mustafa Şevki Doğan, Raci Şaşmaz ve Murat Coşkunsu’nun yönettiği Pana Film’in iddialı yapımı Kurtlar Vadisi’nin konsept danışmanı Soner Yalçın. Başrollerinde Necati Şaşmaz, Özgü Namal, Oktay Kaynarca ve Selçuk Yöntem gibi usta oyuncuların rol aldığı dizinin müzikleri ise usta bir isimden geliyor; Gökhan Kırdar.
Kurtlar Vadisi 35. bölümüyle bu akşam saat 21.00’de Kanal 7’de.
35. Bölüm Özeti: Devlet-mafya ilişkilerini sorgulayan, ülkemizin yurtiçi ve yurtdışı vizyonunu tasvir eden, bu arada yoğun bir aşkı da anlatan ’Kurtlar Vadisi’ yeni bölümünde de sürprizlerle dolu… Yurt dışından gelen bir ekip ve Ester tarafından kaçırılan Polat kaçma hesapları yaparken, bir taraftan Çakır ve Elif, diğer taraftan Aslan onu aramaktadır. Baron ise yeni planlarını hayata geçirmek için duruma el koyar. Polat’ın hayatı, Çakır’ın vereceği zor karara bağlıdır. Sadakat, Kurtlar Vadisi’nin en güçlü panzehiridir.

23:30 YERLİ DİZİ “DELİYÜREK”
YUSUF AĞABEY’E ANNESİNİN VE ASLI’NIN KATİLİNİ SORMAYA KARAR VERİR!!!
İzleyenlerin gönüllerinde taht kuran efsane dizi DELİYÜREK on dokuzuncu bölümüyle bu akşam Kanal 7’de. Türkiye gerçeğine ışık tutan dizi Deliyürek, nefes kesen olayları ve unutulmaz sahneleriyle Kanal 7’de izleyenleriyle buluşuyor. Deliyürek’te bu akşam Yusuf annesinin ve Aslı’nın katilini bulmak için Ağabey’le konuşmaya karar verir…
Yönetmenliğini Osman Sınav’ın, yapımcılığını Osman Sınav ve Mustafa Şevki Doğan’ın birlikte üstlendiği dizinin senaristleri Ömer Lütfi Mete, Bahadır Özdener ve Raci Şaşmaz. Derin Devlet kavramının ilk kez irdelendiği Deliyürek dizisinde Kenan İmirzalıoğlu Yusuf Miroğlu karakterini canlandırırken, dizi Zeynep Tokuş’u TV izleyicileri ile tanıştıran ilk yapım olma özelliğini taşıyor. Dizide Ali Sürmeli, Demir Karahan, İsmail İncekara, Nejat İşler, Selçuk Yöntem, Ahmet Yenilmez, Mehtap Bayri, Emin Gürsoy, Ebru Cündübeyoğlu, Kürşat Alnıaçık, İdil Fırat ve daha birçok başarılı oyuncu yer alıyor. Dizinin müzikleri ise Aria’ya ait.
19. BÖLÜM ÖZET: Zeynep, babasından Aslı’nın katilini bulmasını ister. Ağabey bu işlerin çok tehlikeli ve karışık olduğunu söyleyerek Zeynep’i uzak tutmaya çalışır. Savaş, Aslı’nın öldürüldüğünü öğrenince sıranın kendisine geldiğini düşünür ve kaçış için hazırlık yapar. İsa ile Gonca’nın arası gittikçe ısınmaktadır. Ali antika arabayı satarak aileye biraz nefes aldırır. Yusuf, Yılmaz ve Sabri’yle yaptığı konuşma sonrası Ağabey’le hem annesinin hem de Aslı’nın katilini bulmak için karşılıklı konuşmanın sonuca giden en doğru yol olduğunu düşünür. Savaş’ı ve Ağabey’in sağ kolu olan Metin’i de alarak Ağabey’ın yanına gider. Ama aralarına beklenmeyen bir konuk daha katılacaktır…
01:20 HABER MARATONU

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Tag Cloud

%d bloggers like this: