Sesli Hedef

Ali Murat bir gün gelip kızı alacağını söylemişti söylemesine de bu işin içinden nasıl çıkacağını kendi de bilmiyordu. Bir yanda serçeler gibi cama konup kendisini bekleyen kızları ve kadınca bir sezgi ile Ali Murat’ın bağrını yakan aşk ateşini fark edip ana evine dönen karısı Hediye, öte yanda da saçlarının kokusu bir türlü burnundan gitmeyen, taşlaşmış yüreğinde fırtınalar koparan dik bakışlı Esmer’i.

Ali Murat aklı firarda, kalbi bir isyankara rehin halde onca çözümsüz soruyla baş başa rüzgara doğru at sürüp cevaplar aradı. Bu kördüğümü kim çözecekti?

Öte yandan Hediye, elinden kayıp giden Ali Murat’ı ve evliliğini çaresizce izleyip, bu sancılı yazgının değiştirmesi için sadece dua etmekle mi yetinecekti?

Güzeller güzeli Esmer’in ise oturup Ali Murat’ı beklemeye, hayatın akışından payına düşen can yakıcı günlere razı gelmeye niyeti yoktu. Alın yazısından kaçarak ulu bir dağın güvenli gölgesine sığınmayı seçen Esmer’in, Masum’la yolunu kesiştiren de ikisinin de damarlarında akan isyankar kanları olacaktı. Dağdaki her taşın altında onu arayan Ali Murat’ın önüne geçilemez tutkusundan saklanan Esmer özlemini duyduğu dinginliği ve dostluğu Masum’da bulacaktı.

Saklandıkları dağın yamacına bilge bir çınar gibi kök salmış olan Kudret Ağa, acaba sığınabilecekleri güvenli bir liman olabilir miydi?
Künye :
Yapım : Most Productıon
Yapımcı : Gül Oğuz
Senaryo : Gül Oğuz, Mahinur Ergun
Yönetmen :Gül Oğuz
Müzik : Can Hatipoğlu ve Murat Tunalı
Oyuncular :Cemal Hünal, Duygu Yetiş, Fırat Çelik, Birce Akalay, Suzan Aksoy, Menderes Samancılar, Zeyno Üstünışık Yeni Bölüm

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Tag Cloud

%d bloggers like this: