Sesli Hedef

Mehmet ali Erbil in daha önce yaptığı çarkıfelek vb. tarzı programlarına bakılırsa başarılı bir kariyere sahip olan Mehmet ali erbil in sunumuyla Şaşırtmali çok güzel bir program ve eğlenceli bir program olucağının sinyallerini veriyor.
Program hakkında detaylı bilgiyi aşağıdan ulaşabilirsiniz.
Ne yap Mali, ne et Mali, Türk halkını “Şaşırtmali”!

Türkiye’nin en başarılı, en eğlenceli ve en çok sevilen şovmeni Mehmet Ali Erbil, yeni yayın döneminde dünyanın en komik bilgi yarışmasını sunuyor.
23 Eylül tarihi itibariyle izleyicileriyle sadece Star TV ekranlarında buluşacak olan ünlü şovmen, “Şaşırtmali” isimli yeni programında, yarışmacılara bildiklerini unutturmak için elinden geleni yapıyor!

Şov deyince Türkiye’de akla gelen ilk isim olan Mehmet Ali Erbil, yeni yayın döneminde dünyanın en komik bilgi yarışmasıyla sadece Star TV ekranlarına geliyor. Orijinal adı Distraction olan, dilimize ise “Şaşırtmali” olarak çevrilen yarışmada Mehmet Ali Erbil, yarışmacılara bildiklerini unutturmak için elinden geleni yapıyor.

Zeki, dayanıklı ve cesur altı yarışmacının eğlenceli ve son derece basit genel kültür sorularını komik, acı veren, rahatsız eden ve dikkat eden engellemelere rağmen cevaplamaya çalışacağı Şaşırtmali, hafta içi her gün saat 16.30’da ekrana geliyor. Yarışmanın ilk 5 etabında katılımcılar, kendilerine yöneltilen sorulara, elektrikli butona basma veya burnunu vantilatöre sokma gibi acı verici, baş aşağı asılarak ayaklarından gıdıklanma gibi komik, yüzüne mancınıkla pasta fırlatma, kafasında yumurta kırma veya profesyonel güreşçiler tarafından türlü şekillere sokulmak gibi rahatsız edici pek çok engellemeye rağmen doğru yanıtları vermeye çalışıyorlar.

Yarışmanın tüm etapları boyunca bu tür engellemelerle mücadele etmek zorunda kalan yarışmacılar, her etabın sonunda elemeye de tabi tutuluyorlar. Tur sonunda en az sayıdaki soruyu doğru yanıt veren yarışmacı elenirken, yarışmanın kazananı altıncı ve son turun sonunda belirleniyor.
Şaşırtmali’nin hem izleyenleri hem de katılanları şaşırtan yenilikleri bu kadarla da sınırlı kalmıyor. Diğer yarışma programlarının aksine bu programda, büyük ödül final etabı oynanmadan belli oluyor. Çünkü Şaşırtmali’de asıl önemi, bir yarışmacının “büyük ödülün ne kadarını” ya da “ödülü ne kadar az hasarla” kazanacağı taşıyor. Şaşırtmali’nin finalinde ise yarışmacıya birkaç soru daha soruluyor. Yarışmacının verdiği her yanlış cevapta ise büyük ödülün bir bölümüne zarar veriliyor.
23 Eylül Çarşamba – Hafta içi Her gün 16.30

https://i2.wp.com/www.sesliturkey.com/tikla.gif

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Tag Cloud

%d bloggers like this: