Sesli Hedef

Ali Dede’nin en sevdiği torunu Zehra, Makedonya’da hiç beklemediği bir şeyle karşılaşır. “Aşk.” Acaba, yüreğini kıpır kıpır ettiren geçici bir heyecan mıdır, yoksa doğru adamı sonunda bulmuş mudur? Zehra için Ömer’in doğru cevap olup olmayacağının sinyalleri ortaya çıkmak üzeredir.

Ömer’in de kafası karışıktır. Bir taraftan, Ömer’i öldürmeye yeminli Galina, diğer taraftan borcunun ödenmesini bekleyen Leka… Bunlar yetmezmiş gibi İstanbul’dan gelen Ali dede ve torunu… Ömer, ne karar verirse versin, bunun bir bedeli olacaktır.

Galina ve Leka, gözü dönmüş bir şekilde Ömer’e ulaşmaya çalışacak ve hiç kimsenin aklına gelmeyecek orijinal yöntemlerle Ömer’in kuyusunu kazacaktır.

Ali Dede’nin Bitola’daki torunları ise Ali Dede’yi beklerken hiç rahat durmayacak, zaten belada olan başlarına hiçte istemedikleri yeni belalar açacaklardır.

Zehra için Türkiye’den gelen Orkun, yeni ailesinin(!) ona yapacağı kötülüklerden habersiz kendini bu ailenin şerrinden kurtarmaya çalışırken battıkça batacaktır.

Artık, Türkiye’den gelenlerle Makedonya’dakiler kısa bir merhabalaşmadan sonra muhabbeti koyulaştırıp, izleyenlere soluksuz bir eğlence sunmaya hazırlar.

Balkanlarda hayat düğün gibidir ve bu düğünde eğlence hiç bitmez.
//

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Tag Cloud

%d bloggers like this: