Sesli Hedef

5 puanla 2.sırada yer alan Fenerbahçe 26.09.2009 saat 20.00′da Antalya’da Anatalyaspor ile karşılaşacak.Fenerbahçe’de herşey yolunda gibi görünüyor.Lig de alınan üstüste 5 galibiyet Fenerbahçe tarafından sevindirici görünüyor.Antalyaspor 12.sırada ve 6 puanı bulunuyor.

Antalyaspor-Fenerbahçe maçında kale arkaları 75, açık tribün 90 ve kapalı tribün biletleri 110 TL ‘den satılacak. Antalyaspor Yönetim Kurulu tarafından 26 Eylül Cumartesi günü oynanacak Antalyaspor – Fenerbahçe müsabakasında uygulanacak bilet fiyatları belirlendi. Buna göre kale arkalarındaki tribünler (misafir tribünü dahil) 75 TL, açık tribün 90 TL’den satılacak.
Antalyaspor’dan yapılan açıklamada, numaralı tribünde sadece önemli maçlarda bilet satışı yapılacak. Bu çerçevede, Fenerbahçe maçında kapalı tribün için bilet fiyatı ise 110 TL olarak belirlendi.
Yönetim Kurulu, numaralı tribündeki kombine kart satışlarına Biletix ve kulüpte devam edildiğini, satışa sunulan kale arkası kombine kartlarının tükendiğini, açık tribünde çok az sayıda kombine kart kaldığını duyurdu.
//

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Tag Cloud

%d bloggers like this: