Sesli Hedef

Başvuru için aşşağıdakileri okuyunuz
*Başvuru yapmak isteyen adaylar sitemizden form doldurmak zorundadırlar. Herhangi bir acunmedya calisanına veya bu adrese yapılan mail yolu ile başvurular kabul edilememektedir.

*Başvurular belirli bir sıraya göre değerlendirilmektedir. Başvuruların yoğunluğu sebebi ile siz form doldurduktan sonra geri dönüşümüz zaman alabilir. Görüşmeye çağırdığımız adayların cep telefonuna sms gönderilmekte ve görüşme tarih ve zamanı acunmedya.com da teyid edilmektedir.

*Yurt dışından yarışmamıza başvuru yapılabilmektedir. Yurt dışında yaşayan bir yarışmacı adayı seçilmesi durumunda yarışma süresince Türkiye’de kalmak durumunda olacaktır. Bu konuda herhangi bir sorun yoksa yurtdışından başvuran adaylar da yarışmacı olma şansına sahiptir.

*Yarışmamıza bir kereden fazla başvurmanın değerlendirmede hiçbir etkisi yoktur, tam tersi bu durum karışıklığa yol açabileceği için olumsuz sonuçlar doğurabilir. Bu sebeple bir kereden fazla başvuru yapmamanızı rica ederiz.

*Formunuza iletişim bilgilerini doğru yazmanız durumunda herhangi bir numaradan size mutlaka ulaşılacaktır. Eğer acunmedya tarafından arandınız ve ulaşılamadınız ise veya mesaj aldıysanız ve cevap veremediyseniz, endişelenmenize gerek bulunmamaktadır. Bir sonraki işlemde arkadaşlarımız tekrar size ulaşacaktır. Bu durumda bize ulaşıp bu durumunuzu bildirmenize gerek yoktur.

*Eğer bütün iletişim bilgileri değişen adaylarımız varsa(hiç mülakata gelmemiş) yeni form doldurup bilgilerini güncelleyebilirler.Fakat bu durumda olan adayların konuyu açıklayan ve eski cep numarasını da yazan bilgileri de acıklama olarak muhakkak bildirmeleri gerekmektedir.

*Cep telefonuna sms gelen adaylar http://www.acunmedya.com/sms adresine girerek işlem yapmaları gerekir.

*Görüşme sonuçlarını 15-20 gün içerisinde sitemizde bulunan –Başvuru Durumunu Sorgula- bölümünden form doldururken yazdığınız e-mail adresinizi girerek kontrol edebilirsiniz.Başvurusu yada mülakatı olumsuz olan adaylara telefonla geri dönüş yapılmamaktadır.

*Bunun dışındaki konularda lütfen iletisim@acunmedya.com adresine e-mail yollayınız.Sizlere daha çabuk cevap verebilmemiz için yolladığınız e-maillere Ad-Soyad ve iletişim bilgilerini eklemeniz önemle rica olunur.
//

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Tag Cloud

%d bloggers like this: