Sesli Hedef

Münevver Karabulut cinayetinin firari zanlısı Cem Garipoğlu, 197 gün kaçtıktan sonra avukatları ve ailesi tarafından Bahçelievler’de polise teslim edildi.

Münevver Karabulut’un babası Süreyya Karabulut, CNN Türk televizyonuna yaptığı açıklamada, heyecanlı olduklarını söyleyerek, sabah Emniyet Müdürlüğü’ne gideceklerini belirtti. Yeni gelen Emniyet Müdürü’nün namusunu ortaya koyduğunu söylediğini hatırlatan Baba Karabulut, bundan sonra rahatladığını söyledi. Gazeteci Cüneyt Özdemirdir’in kitap yazma karşılığı para istediğini iddia etmesiyle kendisini üzdüğünü söyleyen Karabulut, gerçekleri daha sonra bir bir açıklayacağının altını çizdi.

Şu anda Emniyet Müdürlüğü’ne gidip gitmeyeceği sorulan Münevver Karabulut’un babası Süreyya Karabulut: ” Ben ne söylediysem çıktı. 7 aydır bekliyorduk. Türk adaletine güveniyorum. Yalnız kimler yataklık yaptı ise saklanmasında yardımı olanların ortaya çıkması lazım. Basın yaralı babanın yanında oldu bu yaralı babaya merhem oldu. Doğru yazan oldu yanlış yazan oldu çok zorlu bir dönemden geçtim. Şu soru işareti var bu işi kılıfına mı uydurdular teslim mi oldu yakalandı mı tam anlamış değilim” dedi.

İstanbul Valisi Muammer Güler ve İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın da yaptıkları açıklamada Cem Garipoğlu’nun İstanbul Emniyeti’ne teslim edildiğini belitti. Vali Güler suça iştirak edenler varsa onlar hakkında da inceleme yapacaklarını söyledi. Cem Garipoğlu’nun İstanbul Bahçelievler’de teslim edildiği bildirildi. Vali Güler Türk toplumunun baskısının olumlu etkisini gördüklerini söyledi.

AYRINTILAR GELECEK…

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Tag Cloud

%d bloggers like this: