Sesli Hedef

Asis Yapımın dizisi Kül ve Ateş 14 Eylül Pazartesi akşamı 22:00de ilk bölümüyle ekranda olacak.

Star TVde yayınlanacak olan dizide Serhat Tutumluer ( Ömer Toprak), Başak Köklükaya ( Duygu İsfendiyar), Erkan Bektaş (Cemal Çam) , Serap Aksoy (Ayten İsfendiyar), Merve Boluğur (Hayal İsfendiyar), Şerif Sezer (Hacer Toprak), Memet Aslan (Korhan İsfendiyar), Pelin Dinçer (Zümrüt İsfendiyar), Hakan Balamir ( Macit) oynuyor.

Cemile Kırmızı Karadaşın yönetmenliğini yaptığı, Asis Yapımın dizisi Kül ve Ateş 14 Eylül Pazartesi akşamı 22:00de ilk bölümüyle ekranda olacak.

İŞTE DİZİNİN İLK BÖLÜMÜNÜN KONUSU:

Köklü ve varlıklı İsfendiyar ailesinin yeni bir konağa taşınmasıyla bir ATEŞ başlayacaktır. Bu ateş İsfendiyar ailesinin kızı Duygu ve konağın bakıcı ailesinin oğlu Ömer arasındadır. Çocukluk günlerinde sıkı arkadaşlık ve dostlukla başlayan bu adı konmamış ilişki, ilk gençlik yıllarında iyice alevlenir ve adı konur, herkesten gizlice bir yüzük takılır ve sözler verilir.

Ancak konaktaki bir hırsızlık olayı Ömerin üzerine kalınca bu aşkın önü bıçak gibi kesilir. Duygu Ömere inanmaz. Bu Ömeri çok fena yıkar, ıslahevine yenilgi duygularıyla gider. Ardından da izini kaybettirir. Aşk ateşi küle dönüşür.

Aradan yıllar geçer ve Ömer doğup büyüdüğü topraklara döner. Kapanan defterler açılır. Hesaplaşmalar başlar.Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Tag Cloud

%d bloggers like this: