Sesli Hedef

Sunduğu avantajlı tarifelerle Türkiye’nin en çok konuşturan GSM operatörü olan Avea, yeni tarifesi ‘HerYöne1200’ ile ayda 69 TL’ye Türkiye’deki tüm Avea, ev-iş ve diğer operatör numaralarıyla 1200 dakika konuşturuyor.

Müşteri odaklı yaklaşımıyla abonelerinin ihtiyaçlarına yönelik çözümler geliştiren Avea, bu doğrultuda sunduğu tarife alternatiflerini genişletmeye devam ediyor. Avantajlı fırsatlar sunduğu “HerYöne” tarifelerine bir yenisini daha ekleyen Avea, bireysel faturalı hat aboneleri için ‘HerYöne1200’ tarifesini hayata geçirdi.

Avea’nın, ‘HerYöne1200’ tarifesi kapsamında aboneler ayda KDV ve ÖİV dahil 69 TL ödeyerek yurtiçinde Avea, ev- iş ve diğer operatörlerle 1200 dakika konuşuyor. Abonelerin, bir fatura döneminde toplam arama süresini aşması halinde ise yaptıkları yurt içi aramaların dakikası 0.23 TL olarak ücretlendiriliyor. Tarifeye geçiş için aboneler herhangi bir ücret ödemiyor.
//

Avea’nın “HerYöne” tarifelerini tercih eden kullanıcılar, yurtiçinde ev, iş ve diğer operatörlerle çok uygun fiyatlarla konuşma fırsatı yakalıyor.

HerYöne tarifeleriyle ile ilgili detaylı bilgiye Avea bayileri, http://www.avea.com.tr veya 444 1 500 Avea Müşteri Hizmetleri’nden ulaşılabiliyor.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Tag Cloud

%d bloggers like this: