Sesli Hedef

//

‘Deli Dumrul Kurtlar Kuşlar Aleminde’ Filminden İvedik’e Gönderme: Pantolon İndirmeden Güldüreceğiz

Çekimleri Süren ‘Deli Dumrul Kurtlar Kuşlar Aleminde’ Filminin Senaristi Fatih Yıldız ve Yönetmeni Oğuz Yalçın, Recep İvedik Filmine Gönderme Yaparak, Pantolon İndirmeden İnsanları Güldüreceklerini Söyledi.

Çekimleri süren ‘Deli Dumrul Kurtlar Kuşlar Aleminde’ filminin senaristi Fatih Yıldız ve yönetmeni Oğuz Yalçın, Recep İvedik filmine gönderme yaparak, pantolon indirmeden insanları güldüreceklerini söyledi.
Ekim ayında vizyona girmesi beklenen ‘Deli Dumrul Kurtlar Kuşlar Aleminde’ isimli sinema filminin çekimleri Kocaeli’de devam ediyor. Yapımcılığını Slayt Ajans’ın üstlendiği, senaryosunu Fatih Yıldız’ın yazdığı filmi İzmit’te yaşayan ünlü yönetmen Oğuz Yalçın yönetiyor. Filmin başrollerini ise ‘Kavak Yelleri’ adlı TV Dizisi ile tanınan Emir Benderlioğlu ile birçok dizi ve filmde oynayan Sema Öztürk paylaşıyor. Şenol İpek, Rasim Öztekin, Selahattin Taşdöğen ve Tarık Pabuçcuoğlu gibi bir birinden usta oyuncuların yer aldığı film; çok genç yaştayken işlemediği bir suçtan hapse giren Durul’un hayatını konu alıyor.

RECEP İVEDİK VE ISSIZ ADAMA GÖNDERME

Pasha Palas Otel’de çekim yapan film ekibi bir basın toplantısı düzenledi. Kaygısızlar, Mahallenin Muhtarları, Emret Komutanım, Ana ve Hababam Sınıfı gibi başarılı dizilerin yanı sıra birçok ödüllü filme imza atan tecrübeli Yönetmen Oğuz Yalçın, seviyeyi düşürmeden de komedi yapılabileceğini söyledi.

Oğuz Yalçın, “Recep İvedik ve Issız Adam tarzı filmler bizi mutlu etmiyor. Birinin pantolonunu indirmeden de insanlar güldürülebilir. Kadınlar Issız Adam’ı çok beğendiler. Ancak kadınların, daha çok rahatsız olmaları gereken bir filmdi.” diye konuştu.

Mafya-Komedi filmi olmasına karşın silah ve şiddet sahnelerinin yer almadığını belirten, filmin senaristi ve oyuncusu Fatih Yıldız da “Mizah hayatın bir parçası. Gerçekten kopuk sığ bir anlayışla komedi yapmıyoruz. Seviyeli bir filme imza atacağız.” dedi.

Filmin Konusu ise şöyle: “Çok genç yaştayken, işlemediği bir suçtan hapse giren Durul; içeride edindiği “Deli Dumrul” lakabı ile uzun yılların ardından özgürlüğüne kavuşmuştur. Hayat onu fena harcamıştır. Şimdi sıra ondadır ve hayattan öcünü alacaktır. Aleme nam salacaktır.”
//

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Tag Cloud

%d bloggers like this: